Най-якият 4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нашият форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Под прикритие

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
~Kiss_me~
Admin
Admin
~Kiss_me~


Брой мнения : 172
Join date : 02.02.2010
Age : 25
Местожителство : Mи Нз ВеЧиИи тЕз ГаДоВвЕ сЕ мИ зИмАт ПеЙкЪтЪъ

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Под прикритие   Под прикритие EmptyЧет Фев 04, 2010 12:47 pm

Разказва се за вампири. Те обаче са „под прикритие” и никой не трябва да разбере какви са всъщност. Трябва да водят живота на едни нормални тийнейджъри, както и да се справят с проблемите на вампирите. Ако хората разберат, че някои тийнейджъри са вампири – вампирите трябва да се моментално убити. Така и ще стане, и ще започне война между хората и ‘’митичните’’ същества, които вече не са толкова от митовете. ^^’ Всички вампири имат еднакви сили – много са бързи, могат да командват прилепите и да ги викат на помощ, да се сливат със сенките. Намирисват кръв много лесно и бързо разбират на кой е.

^Те живеят в Ню Йорк^



Трябва да попълните следното и да ми го пратите по ЛС или Скайп,ако не знаете как се праща Лично Съобщение:

Име:
Години:
История:
Характер:
Нещо повече за нея/него [не е задължително ^^]:
СнимкаSadНе слагайте на герои от Здрач!)
Раса (чистокръвен, благороден, нормален, бивш човек или загубил всичко човешко в себе си)

Моят герой:

Име:Мелани (Ахх това име как го харесвам!)
Години:15
История:Тя е отскоро вампир.Трудно и е да се справя с жаждата,но е решила да не навреди на нито едни човек през "новия" си вечен живот
Характер:Инат
Снимка: http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2010/034/7/8/rosy_boy__zoom_by_KlaudiaK.jpg
Раса: Бивш човек
Върнете се в началото Go down
https://4-b-klas.rpg-board.net
Viktoriq Sikret
Admin
Admin
Viktoriq Sikret


Брой мнения : 166
Join date : 07.02.2010
Местожителство : НАВсякЪде СЪм

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyНед Мар 07, 2010 1:26 am

Име: Алисия
Години: 16
История: Тя учи в Академия за вампири ( Висше училище за най-добрите и последна академия за Алисия , разбира се там учи и Мелани )
Нещо повече за нея: Най-добрата и приятелка е Мелани . Алисия е неин личен пазител . Тя е вампир от много години . Завършила е успешно няколко вампирски академии и е невероятно добра в спорта . Нищо и никого не може да я победи .
Характер: Голям инат е .
Снимка : http://195.149.248.189:8080/2010-03-07/ac1f3843de8fcdc21e7ce0d5e5afb5f1_297x420.jpg
Раса: Дампир (получовек - полувампир ) . Дампирите са пазители .


Последната промяна е направена от Viktoriq Sikret на Чет Мар 18, 2010 7:05 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
~Kiss_me~
Admin
Admin
~Kiss_me~


Брой мнения : 172
Join date : 02.02.2010
Age : 25
Местожителство : Mи Нз ВеЧиИи тЕз ГаДоВвЕ сЕ мИ зИмАт ПеЙкЪтЪъ

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyНед Мар 14, 2010 1:04 pm

"Това беше най- смотания ден в живота ми" - Помисли си Мела (така и казваха на галено приятелите и, които включваха само Алисия). "Защо точно това животинче трябваше да загуби живота си? Отскоро съм вампир, но спазвам диета. (Животинска.). Дано Ал (Алисия) се приспособи към новия си живот по-добре от мен. Тя е с една година по-голяма. Все пак е от по-скоро вампир, отколкото мен, и трудно се справя. Мисля да я попитам как е минал деня и. Току виж тя си е прекарала супер!"
Не беше така. Алисия също бе прекарала един от най-ужасните си дни. И двете приятелки нямаха причина за негодуванието си, но ето, че техния истински "ден" (нощта) наближаваше...


Така.. аз започнах Роуплея, нека да го продължим...
Върнете се в началото Go down
https://4-b-klas.rpg-board.net
Viktoriq Sikret
Admin
Admin
Viktoriq Sikret


Брой мнения : 166
Join date : 07.02.2010
Местожителство : НАВсякЪде СЪм

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyПон Мар 15, 2010 7:50 am

" Добре , вече се справям " помисли си Алисия . Макар , че тя беше станала вампир преди много години , все още не можеше да се оправя с Диетата . На двете приятелки ( Мелани и Алисия ) днес определено беше по - добър ден , отколкото вчера . Те силно вярваха , че щом са заедно ще се справят с всичко , което им се изпречи на пътя . А и беше така . Че кой иска да се кара с две вампирки ?!


Сега някой друг да продължи ...
Върнете се в началото Go down
~Kiss_me~
Admin
Admin
~Kiss_me~


Брой мнения : 172
Join date : 02.02.2010
Age : 25
Местожителство : Mи Нз ВеЧиИи тЕз ГаДоВвЕ сЕ мИ зИмАт ПеЙкЪтЪъ

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyСря Мар 17, 2010 12:18 pm

Май пак аз....Вик, искаш ли всяка да пише от името на героинята си? Мисля, че така ще стане по - добре написано.
Така можем да си напишем и книга. Ще стане супер, само трябва да пишем!

Дните се движат все така бавно, а Ал все още я няма. Да, тя замина за да се види с родителите си. Всъщност, само тя да ги види (Те я мислеха за мъртва, та нали бе вампир?) . Тъжно ми е. От началото на "втория си живот, двете не сме се разделяли за повече от 3 дни (Когато аз бях отишла за храна и няколко човека ме бяха видели. Голям гаф. Трябваше да ползвам силата си да контролирам мислите и разума на хората, за да се измъкна. Това винаги ме прави по - гладна и по - изтощена. По - кратко казано: Лежах в леглото от преумора два дни.) Притеснявам се за Ал. Тя тръгна преди цели девет дни. Знам, Тенеси е далеч, но нали все пак тя е двойно по - бърза от мен (Като човек е печелила три шампионата по лека атлетика.) . Както може би всички вече знаят, тя е дампир, тоест - трябва да ме пази. От своя страна аз изобщо не харесвам това но... Така е направен "кръвопийския свят". Хе, хе, така казваха в един филм. Всъщност и сега гледам телевизия. По - точно Btv и "Alice in wonderland". Не знам как ще изтрая още време без най - добрата си приятелка...
Върнете се в началото Go down
https://4-b-klas.rpg-board.net
Viktoriq Sikret
Admin
Admin
Viktoriq Sikret


Брой мнения : 166
Join date : 07.02.2010
Местожителство : НАВсякЪде СЪм

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyЧет Мар 18, 2010 6:37 am

Според мен трябва и да има някой мнения от авторите и някой от главните герои . Така няма ли да стане по-добре ?
" Тя е в беда ! " помисли си Алисия . Тя беше дампир и пазител на Мел . А това означаваше , че Ал винаги знаеше къде е Мелани и как се чувства ( Накратко : Алисия влизаше в главата на Мелани където и да се намираше тя )След като беше видяла майка си да излиза от кафенето , Алисия реши да влезе в главата на Мел . Щом се озова в мозъка на приятелката си , тя много се уплаши . Пред Мелани беше застанало огромно чудовище . То заплашваше да отнеме живота на най-добрата и приятелка . Алисия се уплаши не защото я беше страх от чудовището , а защото Мелани беше млад вампир и не можеше много добре да се защитава с новите си сили .
Алисия беше завършила няколоко вампирски
академии и владееше идеално силите си на вампир . Според учителите и , нищо не можеше да я надвие .
Ал бързо излезе от главата на Мелани . Макар , че тя беше на изключително голямо разтояние от приятелката си , това не я спираше . Алисия само за няколко минути щеше да обиколи света ( Както и другите вампири можеха да правят ) . Тя забрави за майка си и тръгна да бяга с всичка сила към приятелката си ...
Върнете се в началото Go down
~Kiss_me~
Admin
Admin
~Kiss_me~


Брой мнения : 172
Join date : 02.02.2010
Age : 25
Местожителство : Mи Нз ВеЧиИи тЕз ГаДоВвЕ сЕ мИ зИмАт ПеЙкЪтЪъ

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyСъб Мар 20, 2010 10:31 am

Мисля, че ще припадна! Това не прилича на нищо друго, което съм виждала!(А аз съм виждала толкова много,че не можете да си представите!) Има шест очи, голямо е два пъти колкото мен и е покрито цялото с люспи. Ама, че гнус! Дано Ал да идва сега, защото не знам какво да правя. Да си призная, тя е по - силна от мен. Все пак трябва да ме пази. Логично е. Но и аз не съм толкова зле. Имам видения за бъдещето. Звучи супер, и е така. Но лошото е, че виденията ми важат само за хора и вампири. Е, Ал е дампир, така че...
Върнете се в началото Go down
https://4-b-klas.rpg-board.net
Viktoriq Sikret
Admin
Admin
Viktoriq Sikret


Брой мнения : 166
Join date : 07.02.2010
Местожителство : НАВсякЪде СЪм

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyНед Мар 21, 2010 8:54 am

Сега пиша от името на Алисия
- Добре ли си ?- попитах Мел , щом я оттървах от шестоокото чудовище . Тя ми каза , че била добре , но аз не бях на същото мнение . Когато влязах в главата и , се почуствах объкано . Сякаш не бях в нейната глава , а на някой непознат . Тя беше объркана , много объркана . Мислите и бяха разбъркани . А най - лошото беше ,че в съзнанието и се спотайваше нещо лошо , но не можех да разбера какво е то ...
Върнете се в началото Go down
~Kiss_me~
Admin
Admin
~Kiss_me~


Брой мнения : 172
Join date : 02.02.2010
Age : 25
Местожителство : Mи Нз ВеЧиИи тЕз ГаДоВвЕ сЕ мИ зИмАт ПеЙкЪтЪъ

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyНед Мар 21, 2010 12:16 pm

ХАЙДЕ ДЕ! САМО НИЕ ЛИ ЩЕ ПИШЕМ?!?
Върнете се в началото Go down
https://4-b-klas.rpg-board.net
Viktoriq Sikret
Admin
Admin
Viktoriq Sikret


Брой мнения : 166
Join date : 07.02.2010
Местожителство : НАВсякЪде СЪм

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyПон Мар 22, 2010 3:49 am

~Kiss_me~ написа:
ХАЙДЕ ДЕ! САМО НИЕ ЛИ ЩЕ ПИШЕМ?!?
Ами ... да . Като гледам , никой няма желание ... Но ние продължаваме ... нали ?
Върнете се в началото Go down
~Kiss_me~
Admin
Admin
~Kiss_me~


Брой мнения : 172
Join date : 02.02.2010
Age : 25
Местожителство : Mи Нз ВеЧиИи тЕз ГаДоВвЕ сЕ мИ зИмАт ПеЙкЪтЪъ

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyПон Мар 22, 2010 5:56 am

Да, ест включи се и в някой друг роуплей!
Върнете се в началото Go down
https://4-b-klas.rpg-board.net
~Kiss_me~
Admin
Admin
~Kiss_me~


Брой мнения : 172
Join date : 02.02.2010
Age : 25
Местожителство : Mи Нз ВеЧиИи тЕз ГаДоВвЕ сЕ мИ зИмАт ПеЙкЪтЪъ

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyПон Мар 22, 2010 5:56 am

Да, ест включи се и в някой друг роуплей!
Върнете се в началото Go down
https://4-b-klas.rpg-board.net
~Kiss_me~
Admin
Admin
~Kiss_me~


Брой мнения : 172
Join date : 02.02.2010
Age : 25
Местожителство : Mи Нз ВеЧиИи тЕз ГаДоВвЕ сЕ мИ зИмАт ПеЙкЪтЪъ

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyСря Мар 24, 2010 8:53 am

Чувствам се затворена. По - точно затворена вътре в себе си. Това чудовище ме ухапа и после... Не знам. Сега то контролира тялото ми. Не мога да съобщя това на Лиса. Ужасно е. Напълно съм убедена, че животът ми буквално свърши. Чудовището не позволява на Лис да влиза в главата ми. Държи се все едно, аз съм кисела (А когато аз съм кисела, повярвайте се разразяват бури).Най - лошото е, че е завладяло и мен наполовина. Не мога да мисля цялостно. Мога да кажа, че не ме интересува нито Лиса, нито мен самата и това ще е само наполовина лъжа. Не мога да се тревожа какво ще стане после. Спомням си как, когато бях малка (не вампир) аз и сестра ми се гонехм еиз белите чаршафи на мама. Сега се чувствам точно така. Изгубена сред чаршафите...
Върнете се в началото Go down
https://4-b-klas.rpg-board.net
Viktoriq Sikret
Admin
Admin
Viktoriq Sikret


Брой мнения : 166
Join date : 07.02.2010
Местожителство : НАВсякЪде СЪм

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие EmptyСря Мар 24, 2010 11:41 am

Какво става с нея ?! Почти не говоори , а само ми прави знаци ( повярвайте ми , това не е нормално за нея ) . Не се храни и не спи . Когато вляза в главата и се озовавам в черна дупка . Нещо става с нея . Но какво ? Как да и помогна , като нищо не ми казва ? Как да съм спокойна , като гледам приятелката си такава ?
Напоследък съм много изморена . Когато тя не спи и аз не го правя . Тя не идва на училище . Аз съм длъжна да я пазя . Но трябва да следвам обучението си . Какъв пазител ще стана , ако не мина през всичките уроци !? Не зная какво да правя . Ето , сега Мелани седи до мен . Мълчалива е . Не казва нито дума ( а преди беше толкова бъбрива ...) . Гледа в едната стена вече повече от час ( За вампирите е нормално да не помръдват с часове , но за Мелани - не . Тя никога не е обичала да седи на едно място повече от минута . )
- Къде съм ? - най-накрая тя проговори . Брей ! Имаме напредък .
- Тук при мен си - казах и . Отидох до нея и я прегърнах . Толкова се радвам , че Мелани проговори . В джоба ми нещо започна да вибрира . Телефонът ми . Бръкнах и го взех . На екрана имаше съобщение :

" Ела бързо в Академията . Спешно е . "
Беше от учителката ми по история . Какво ли беше станало , че да ме вика ? Каквото и да беше трябваше да отида веднага . Но как да оставя Мелани ?
- Отиди . Ще се оправя сама - каза ми тя .
- Добре - отвърнах и и тръгнах да бягам към Академията ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие Empty

Върнете се в началото Go down
 
Под прикритие
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Най-якият 4 :: Rollplay-
Идете на: